CS Baloteşti: Fulga – C. Dedu, Flămânzeanu, Marciuc, Mirescu – I. Sandu (cpt.), Antoche – Cl. Ioniţă, P. Radu, Cl. Herea – Bâtfoi.

Rapid CFR Suceava: Hînţăscu – D. Bălan, Dudea, Velescu, Semeghin (cpt.) – Golofca, Sfrijan, Aeroaiei, Bîgu (70 Apostol) – I. Plămadă (86 Gheorghiciuc), M. Negru (82 Tudorache).
Antrenor: Costel Ilie, Mihai Guriţă şi Laurenşiu Andrieş.

Arbitru: Mihai Amorăriţei (Câmpina);
Asistenţi: Ionuţ Babadac (Alexandria) şi Joszef Peter (Sfântu Gheorghe).

Spectatori: 200

Rapid a remizat astăzi la Baloteşti, scor 0-0, într-un meci contând pentru etapa a XX-a a Ligii secunde. Partida a fost controlată în cea mai mare parte de formaţia suceveană, care putea deschide scorul în minutul 25, prin Semeghin, din lovitură liberă. Tot în repriza întâi, rapidiştii au reclamat neacordarea unei lovituri de pedeapsă, pentru un fault comis asupra lui I. Plămadă. Partea secundă a fost mult mai echilibrată, în condiţiile în care „alb-vişiniii” au fost nevoiţi să evolueze contra vântului.